ООО "Енфолд": пластиковые окна TROCAL по Киеву и Украине   На главную
На главнуюО фирмеПродукцияУслуги и сервисДилерамПолезная информация
 

TROCAL

TROCAL 70ST plus

 

 

 

 

 

 

TROCAL 70ST plus — віконна 6-камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю TROCAL 70ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку

Характеристики


Монтажна ширина профілю

70 мм

Максимальна ширина склопакета

40 мм

Кількість камер профілю

6

Максимальний розмір стулки вікна

115 см х 135 см*

Максимальний розмір стулки балконних дверей

90 см х 220 см*

Коефіцієнт теплопровідності профілю, Uf

1.15 Вт/(м2K)

Довговічність (умовних років)

більше 40 років

Морозостійкість

до -60оС

Екологічна рецептура greenline

без свинцю!

Колір ущільнювача в стандартному виконанні

чорний, сірий

Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками

+

 

Докладний опис

 


Зберігаємо тепло...
Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамерній конструкції рами і стулки, віконний профіль TROCAL 70ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-й кліматичній зоні України.
Однак, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система TROCAL 70ST plus дозволяє встановлювати склопакети шириною до 40 мм. Якщо правильно змонтувати таке вікно, Вас не лякатимуть будь-які морози!


... економимо енергію і гроші!
TROCAL 70ST plus — сучасна профільна система, що відповідає високим вимогам з теплоізоляції. Завдяки 6-ти камерам і ширині 70 мм, вікна з профілю TROCAL 70ST plus майже на 40% тепліші, ніж вікна зі звичайних вузьких систем. А можливість встановлення більш широкого склопакета дозволить Вам не тільки зберегти тепло і затишок будинку, а й заощадити гроші на опаленні, відмовившись від додаткових обігрівачів. Краще один раз поставити вікно дорожче і потім економити на опаленні, ніж щороку «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні вікон, виготовлених з «вузьких» і «широких», профілів не так вже й велика.


більше тиші
Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб удома була затишна атмосфера, без шуму автомобілів. Крім відмінних характеристик з теплоізоляції та енергозбереження, завдяки можливості встановлення більш широких склопакетів і високій щільності закривання стулки, вікна з профілю TROCAL 70ST plus мають підвищені звукоізоляційні властивості. Звукоізоляція такого вікна досягає приблизно 45 дБ із спеціальним склопакетом 36 мм. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю TROCAL 70ST plus.


більше безпеки
Додатковим плюсом системи TROCAL 70ST plus є зручність встановлення протизломної фурнітури, що ускладнить проникнення сторонніх осіб через вікно в будинок. Для цього розробники TROCAL передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування із замкнутим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

  
 
Адрес: Киев, Пр. Победы 96, оф.52, 2 этаж (метро Нивки, возле "Фуршет")
Тел.: (044) 599-0585, 221-7461, моб. 067-502-56-20
Факс: (044) 507-25-63
E-mail: steelus@ukr.net, enfold@ukr.net
___________________________
 
© ООО “Енфолд”

Фасад-инфо - каталог производителя: пластиковые окна (окна ПВХ), двери, фасады Rated by MyTOP Украинский портАл META-Ukraine Участник OKNA.com.ua Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. SPACE-SHOP.com.ua - Авиационно-космический магазин. Фильмы, книги, сувениры, подарки, модели техники и др. ENFOLD.com.ua - Оконные технологии